Agnieszka Wernik

adwokat

Jestem adwokatem, członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Reprezentuję w postępowaniach karnych osoby zniesławione i znieważone. Specjalizuję się również w sprawach z zakresu prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem spraw o ochronę dóbr osobistych, w tym dobrego imienia. Pomagam osobom poszkodowanym uzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie w postępowaniach cywilnych związanych ze szkodą na osobie m.in. z tytułu naruszenia dóbr osobistych, wypadków komunikacyjnych i błędów medycznych.
[Więcej >>>]

Sklep

Zaczynamy

Agnieszka Wernik12 marca 2018Komentarze (0)

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga!

Tematy, które będę tu poruszała to przede wszystkim naruszenie dóbr osobistych (w tym dobrego imienia), zniesławienie i znieważenie.

Omówię przypadki z jakimi miałam do czynienia w swojej pracy zawodowej. Z całą pewnością zwrócę też uwagę i skomentuję ciekawe orzeczenia w zakresie szeroko pojętej tematyki ochrony dóbr osobistych, jak również przybliżę praktykę sądów w tej materii.

Opowiem też w jaki sposób przygotować się do sprawy w sądzie i jak dochodzić swoich praw przed sądem, tak aby skutecznie zawalczyć o zadośćuczynienie i odszkodowanie, spowodować usunięcie zniesławiających tekstów i opublikowanie przeprosin.

Zapraszam zatem do lektury.

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka Agnieszka Wernik w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka Agnieszka Wernik w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Następny wpis: