Uff jak gorąco! Tak, zdaję sobie sprawę, że za pół roku powiem – Brr jak zimno, kiedy będzie to lato? 🙂 Równowaga w przyrodzie musi być zachowana 🙂
Tak czy inaczej, jako że myśli krążą bardziej przy szemrzącym strumyku w leśnej gęstwinie niż przy analizie przepisów prawa, udaję się na zasłużony wypoczynek.
Na wszystkie wiadomości z pewnością odpowiem po 15 sierpnia, chyba że uda mi się to zrobić wcześniej 🙂
Tymczasem zapraszam Was do lektury wywiadu, którego udzieliłam mec. Joannie Szufel.
Joanna jest adwokatem i autorką bloga Prawo w gabinecie fizjoterapeuty. Jej zawodowe zainteresowania krążą wokół prawa medycznego, a specjalizuje się w obsłudze fizjoterapeutów.
Jeśli jesteś ciekawy o czym rozmawiałyśmy, zajrzyj tutaj, szczególnie jeśli miałeś wątpliwą przyjemność mierzenia się z internetowym hejtem lub zastanawiasz się, jak zareagować w takiej sytuacji.
Życzę Ci udanego urlopu! Pamiętaj, że zachowanie równowagi między pracą a wypoczynkiem jest warunkiem efektywności i zadowolenia w życiu zawodowym i prywatnym 😉
Do usłyszenia!
Agnieszka Wernik
adwokat
***
Zniesławienie – przykłady
O zniesławieniu można wiele pisać, rozważać kiedy do niego dochodzi, a kiedy nie, analizować, dywagować i…. teoretyzować.
Dopiero jednak zapoznanie się z konkretnymi przykładami z orzecznictwa daje pełniejszy obraz sytuacji.
Jeśli więc jesteś ciekawy jakie wypowiedzi czy zachowania sądy uznały za zniesławiające i jakie zapadły w tych sprawach wyroki, zapraszam do dalszej lektury [Czytaj dalej…]
{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }
udanych wakacji,dziekuje za cenne rady
dziekuje za cenne rady
wspanialego wypoczynku
jestem pomówiony ,poniżony i zniesławiony i niewinnie bez postawienia zarzutów w pozwie z uzasadnieniem przez Włodarzy i eksmitowany po 29 latach zasiedzenia w lokalu komunalnym niepełnosprawny bez zapleczabo dziś koneksje s nagminnie modne a bez kasy jesteś zerem nawet ciebie nie słuchają masz wyrok zaoczny.
Świetny artykuł. Wiele wyjaśnia.
Pozdrawiam